MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 12297118
nr 1229 7118
Pottskåp
1800-tal, bemålat. Bredd: 44, djup: 36 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:03:04
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)